ما تلاش می کنیم
تا بهترین ها را طراحی کنیم

و روز به روز بهتر می شویم

continue

درباره ما

گروه نرم افزاری فارسایت از سال 1394 در حوزه خدمات نرم افزاري  و طراحي سـايت شروع به کار نمود. اين گروه درصدد است تا با استفاده از روش‌هاي نوين نرم افزاری و طراحي وب سـايت هاي به روز خدمات ارزشمندی به مشتريان خود بدهد.

ما با امکانات ، ابزار و تخصص هایی که تا امروز بدست آورده ایم جهت پاسخگویی به نیاز شما در طراحی وب و اپلیکیشن تلاش میکنیم تا بهترین راهکارها را برای ارتقا در زمینه توسعه تجارت در اختیار شما قرار دهیم.

همانطور که می دانید برای موفقیت در دنیای مجازی اینترنت ، داشتن یک وب سایت ضروری می باشد. گروه نرم افزاری فارسایت امروزه به عوامل مهمی دست یافته و در تلاش است با ایده های جدید در زمینه طراحی سـایت و اپلیکیشن موفقیت مجموعه شما را چند برابر کند.

پروسه کاری بخش طراحی سایت فارسایت

جمع آوری اطلاعات

اولین مرحله در پروسه طراحی سایت،شناخت مشتری است؛و این شناخت با جمع آوری اطلاعات بدست می آید.ما در این مرحله با شما و نوع کار شما آشنا می شویم.از شما سوالاتی در مورد نیاز ها،اولویت ها و امکاناتی که از سایت انتظار دارید میپرسیم.همچنین به شناخت نوع بازدیدکنندگان بالقوه ای که از سایت شما بازدید خواهند نمود و نوع انتظارات آنها خواهیم پرداخت.

طرح اولیه

پس از اینکه شناخت کافی از نیاز های شما بدست آوردیم، ازشما میخواهیم اطلاعات و فایل های اولیه وب سایتتان را در اختیار ما بگذارید.ما با توجه به این اطلاعات قالب و طرح اولیه سایت را طراحی میکنیم.در این مرحله ما همچنام با شما در ارتباط هستیم تا بتوانیم هر جا که نیاز بود اصلاحات انجام داده و به طرح نهایی دست یابیم.

کدنویسی

حال زمان آن رسیده که عملیات کدنوسی سایت شما را شروع کنیم.قبل از شروع از شما میپرسیم که میخواهید سایتتان با چه سیستمی طراحی شود.سیستم مدیریت محتوا (CMS : Content management system) و یا سیستم مخاطب محور (COS : Content Optimization System) .پس از اینکه عملیات کد نویسی وب سایت شما آغاز شد ، ایجاد تغییرات کلی در آن سخت و زمانبر خواهد بود;لذا از شما در خواست داریم تا قبل از این مرحله تمام نیازهای خود را نهایی کنید طوری که پس از ساخت سایت نیازی به تغییرات بزرگ نباشد.

بارگذاری و آموزش

پس از اینکه مراحل قبل به طور کامل انجام شد سایت شما آماده بارگذاری میباشد.فقط قبل از این کار، ما با توجه به اطلاعاتی که در اختیارمان گذاشته اید مطالب اولیه وب سایت را قرار میدهیم و سپس بعد از بارگذاری سایت ، آموزش های لازم را به شما خواهیم داد تا بتوانید خود به تغییرات در مطالب سایت بپردازید.

پشتیبانی و توسعه

پس از اینکه وب سایت شما به صورت آنلاین در اختیار عموم قرار گرفت و اطلاعات آن نهایی گشت، ما به بهینه سازی وب سایت میپردازیم تا بتواینم بهترین تجربه را برای بازدید کننده فراهم آوریم.همچنین به مدت 30 روز پشتیبانی فنی رایگان در اختیار شما قرار میدهیم تا در این مدت اگر مشکلی برای وبسایتتان ایجاد شد به رفع آن بپردازیم.